fbpx

DLIGHT

.

Особливості наших ремонтних послуг та постачання запчастин

ТОВ «Д ЛАЙТ» є організаційно-керуючою компанією ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА», яка працює на ринку спецтехніки більше 12 років. Це — одне з провідних підприємств з виробництва та постачання спецтехніки.

Крім того, ми надаємо послуги з ремонту і технічного обслуговування спецтехніки на території замовника власними сервісними бригадами.

Сервісні центри розташовані по всій території України. Девіз сервісу: «Ми йдемо до клієнта, а не клієнт до нас!». У сервісних центрах працюють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання на заводах-виробниках. При ремонті і обслуговуванні працівники сервісних центрів використовують оригінальні запчастини та комплектуючі. Зокрема, ми є ексклюзивними офіційними постачальниками оригінальних запчастин на території України для гідроманіпуляторів різних марок.

Усі запасні частини, що поставляються нашою компанією, купуються за прямими контрактами у виробників за кордоном і на територію України надходять легально, зі сплатою всіх необхідних мит та податків!

Ми працюємо за безготівковим розрахунком, з ПДВ.

Виписка рахунків на оплату та відвантаження запасних частин здійснюється від єдиної юридичної особи — ТОВ «Д ЛАЙТ» (ЄДРПОУ 38116375).

Послуги з ремонту, монтажу та сервісного обслуговування надаються нашою виробничою компанією ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» (ЄДРПОУ 33676753).

Інші юридичні особи до наших компаній відношення не мають!

Переконливе прохання — при роботі з іншими компаніями остерігатися поставок контрафактних запчастин від недобросовісних постачальників!

Працюючи з ТОВ «Д ЛАЙТ» і ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА», ви отримуєте якісний сервіс і надійного партнера!

Контакти фахівців – спеціалістів відділу з продажу спецтехніки:
• начальник відділу — Велентеєнко Володимир (0503441795)
• менеджер з продажу запасних частин — Єльцов Олексій (0503441816).

Call Now Button