fbpx

DLIGHT

.

Підсумки IX Всеукраїнського конкурсу «Кращий оператор маніпулятора – 2017»

6 вересня в Київській області на базі ДП «Тетерівський лісгосп» ТОВ «Д ЛАЙТ», за підтримки Державної агенції лісових ресурсів України, провів два конкурси професійної майстерності: «Кращий вальник лісу» та «Кращий оператор маніпулятора – 2017».

Щорічно ці заходи збирають професіоналів зі всієї країни: представників управлінь лісових господарств, лісових підприємств, учбових закладів.

У відкритті змагань взяли участь заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар, Голова президії Товариства лісників України Олександр Яресько, Голова ЦК Профспілки лісового господарства Степан Кривов’язий, представники Київської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та інші.

У Всеукраїнському конкурсі-змаганні вальників лісу прийняли участь 26 команд (34 учасники), в т.ч. з лісових коледжів – Малинського та Сторожинецького. Вальники змагалися у п’яти конкурсних змаганнях: звалюванні дерева, заміні пильного ланцюга бензопили, розкряжування комбінованим різом, точне розкряжування, відокремлення сучків.

В ІХ Всеукраїнському конкурсі «Кращий оператор маніпулятора – 2017» прийняли участь 13 конкурсантів. Серед учасників, як досвідчені майстри своєї справи, так і новачки, які тільки роблять перші кроки у професії. Всі учасники продемонстрували свою спритність та вміння в управлінні маніпулятором, а судді, традиційно, вели суворий підрахунок результатів.

Переможцем змагань та володарем головного призу – телевізора SHARP з діагоналлю 40″ став Микола Бержавич (ДП «Осмолодське ЛГ»). Друге місце та приз – ноутбук отримав його колега Василь Дроцюк (ДП «Осмолодське ЛГ»). Представник ДП «Берегометського ЛМГ» Руслан Граб зайняв третє призове місце та отримав у якості призу планшет. Крім того, переможець конкурсу «Вмілий будівельник» − Віктор Гуменюк (ДП «Вінницьке ЛГ») отримав додатковий приз – відеореєстратор.

Примітно, що різниця в балах між переможцями в цьому році була мінімальною і склала лише 0,25 бала, а різниця між 2 і 3 місцем лише 0,006 бала! Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами та пам’ятними подарунками від компанії «Д ЛАЙТ».

Крім конкурсу, учасники та гості заходу мали можливість ознайомитися зі зразками техніки виробництва «Д ЛАЙТ»: тракторний причеп DL10 Forester з маніпулятором Palms 3.68, пожежний модуль ПЦ-0505, трелювальна лебідка Taifun 55 АНК, мульчер Cancela TFS-180 та запчастини. Представники Сервісної служби відповіли на всі запитання з обслуговування та експлуатації техніки виробництва компанії.

Дякуємо всім учасникам змагань!

Бажаємо успіхів у роботі, нових звершень та досягнень. Чекаємо на зустріч у наступному році на конкурсі «Кращий оператор маніпулятора — 2018».

Call Now Button