fbpx

DLIGHT

.

Поїздка до Словенії на заводи групи «Tajfun»

За ініціативою ТОВ «Д ЛАЙТ» та на запрошення компанії «Taifun» з 20 по 24 листопада 2016 року делегація Державного агентства лісових ресурсів України відвідала республіку Словенія. Делегація складалася з директорів лісових господарств Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської,

Вінницької, Черкаської, Житомирської областей та представників обласних управлінь Державного агентства лісових ресурсів України.

Насичена програма візиту включала як ділові зустрічі, так і ознайомчі екскурсії. Однак головною метою поїздки було відвідування заводів з виробництва лісопромислової і лісозаготівельної техніки, що входять до групи «Taifun», де відбулася демонстрація роботи продукції підприємств — дровоколу RCA 480 JOY, трелювальних лебідок, канатної дороги, та маніпуляторів. Як відзначили керівники лісових господарств, вони дуже задоволені побаченим, а крім того, отримали гарну можливість задати виробникам запитання про експлуатацію та догляд за побаченої технікою, її технічні характеристики та вимоги.

Подібна поїздка не перша, і без сумніву, не остання, оскільки компанії «Д ЛАЙТ» та «Tajfun» давно і плідно співпрацюють в частині виробництва лісової техніки та обладнання, і продовжать розвивати партнерство у подальшому!

Call Now Button