fbpx

DLIGHT

.

Порошкове фарбування — нова послуга від Д ЛАЙТ

Порошкове фарбування - нова послуга від Д ЛАЙТЧас і кліматичні умови стирають первинний «глянець» з будь-якої металоконструкції. Зауважте самі, якими б якісними не були металеві вироби, під впливом зовнішніх атмосферних явищ або підвищеної вологості всередині приміщень, вони піддаються дії корозії. Проте, подарувати їм «нове життя» може наша нова послуга – порошкове фарбування від DLight.

Порошкове фарбування — це сучасний екологічно чистий метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями. На нашому виробництві застосовується метод електростатичного нанесення порошку. Товщина одношарового покриття — 90..120 мкм. Потужність лінії дозволяють виконувати замовлення обсягом до 200 кв. метрів за зміну. У роботу приймаємо вироби, вага яких становить до 500 кг.

Дана технологія фарбування застосовується для наступних речей: будь-яких металевих виробів, здатних витримати нагрівання до 220 градусів за Цельсієм; кераміки і стінових каменів; деревоволокнистих плит (МДФ) і скла. Велике значення наші фахівці надають попередній підготовці поверхні до нанесення полімерного покриття, щоб найбільш оптимально і якісно вибрати температуру. Для цього всі деталі проходять мийку під тиском залізо-фосфатованими реагентами, які крім очищення поверхні від жирів і оксидів, створюють захисну плівку, що сприяє більш надійному зчепленню частинок порошку з поверхнею конструкції.

Переваги порошкового фарбування безпосередньо на нашому виробництві:

— стійкість забарвлених виробів до стирання, корозій, перепадів температури, навколишніх природних та хімічних впливів;

— гарантовано надає міцності металу при ударах і вигинах;

— відсутність патьоків на вертикальних покриттях.

Сьогодні компанія DLight з успіхом реалізує порошкове фарбування на власному виробництві. Запрошуємо всіх бажаючих скористуватись сучасними технологіями та переконатись в якості наших послуг.

Call Now Button