fbpx

DLIGHT

.

Новинка сезону — тракторний причіп «мультиліфт»

причіп мультиліфт на тракторКомпанія «Д ЛАЙТ» пропонує звернути увагу на новинку цього сезону, — тракторний причіп системи «мультиліфт». Дану модель створено, щоб замінити собою кілька транспортних засобів у сільському, лісовому, дорожньому господарстві та комунально-побутовій сфері. Вантажопідйомністю 14 тонн, обладнаний пристроєм «мультиліфт», призначений для навантаження, доставки і розвантаження змінних контейнерів закритого і відкритого типів об’ємом до 14 куб.м, а також розвантаження вмісту контейнера в режимі самоскида.

Він зібрав в собі всі функції та можливості для вирішення наступних питань: вивезення щепи, ТПВ, сміття, сільгосппродукції, пелет, лісоматеріалів, рулонів, листя і гілок з прибудинкових територій, будматеріалів, доставки цистерн з питною водою, обслуговування доріг, тощо.

полуприцеп мультилифтПЕРЕВАГИ в економії грошей та часу! Після придбання причепа типу «мультиліфт» споживач за бажанням може змінювати тільки контейнера та змінні модулі (цистерни для води, обладнання для утримання доріг, платформи для перевезення великогабаритного вантажу і т.д), а не причепи цілком. Можна переміщати вантажі різного призначення. Система відноситься до числа універсальних.

Додатковою зручністю є швидка зміна великої кількості типів контейнерів і можливість залишати їх у місцях повільною завантаження. У момент наповнення контейнера трактор привозить порожній контейнер і відвозить повний. Таким чином, трактор з одним таким причепом може обслуговувати декілька робочих ділянок одноразово. Система змінних кузовів особливо ефективна для перевезень, для яких тривалість завантаження перевищує час у дорозі.

Отже, сумуючи все, зазначимо — багатофункціональна і надійна система проста в експлуатації і обслуговуванні. Для неї не потрібно проводити регулярних дорогих процедур. Одночасно можуть експлуатуватися та постачатся змінні контейнери, що розширюють перелік можливих завдань для транспорту.

Докладніше про причіп та його характеристики.

Call Now Button