Нове партнерське співробітництво: ПриватБанк + компанія “Д ЛАЙТ”

25.07.2019

ПриватБанк у компанії Д ЛАЙТЯк казав великий китайський мудрець Сюнь-цзи: "У навчанні не можна зупинятися"! Саме цим принципом і керувалася наша компанія, коли ми запросили представників найпотужнішого українського банку - ПриватБанку - навчити нас, як наші клієнти зможуть придбати у нас техніку, коли в них бракує коштів.

Сьогодні 25.07.19 у нас стартувала партнерська програма з ПриватБанком з фінансового експрес-лізингу спецтехніки під назвою "Фінансовий лізинг" і "ЕкоКуб". В рамках даної партнерської програми було проведено тренінг для фахівців та керівників відділу продажів, де були висвітлені основні напрямки співробітництва між "Д ЛАЙТ" і ПриватБанком та переваги цієї програми для наших клієнтів.

Спікерами Банку виступили провідні фахівці: керівник відділення № 26 ХГРУ ПриватБанку - Губін Ігор Володимирович і керівник напрямку з активних операцій МСБ РП - Найпак Наталія Леонідівна. В ході презентації було обговорено основні питання з кредитування та лізингу на всі види спецтехніки, а саме розглянуті можливості програм Кредити та Лізинг для аргобізнесу, %-ставки за даними програмами і розкриті найвигідніші умови на придбання спецтехніки.

Зустріч проходила у форматі "Запитання-відповідь", тож кожен менеджер зміг поставити запитання і отримати фахову відповідь від співробітників ПриватБанку.

Ми вдячні нашим партнерам з ПриватБанку за плідну і взаємовигідну співпрацю. Компанія "Д ЛАЙТ" продовжує вдосконалювати свій професійний досвід, розширюючи межі свого бізнесу шляхом надання найбільш вигідних фінансових умов для купівлі спецтехніки.

Отзывы закрыты.