fbpx

DLIGHT

.

Нове партнерське співробітництво: ПриватБанк + компанія «Д ЛАЙТ»

ПриватБанк у компанії Д ЛАЙТЯк казав великий китайський мудрець Сюнь-цзи: «У навчанні не можна зупинятися»! Саме цим принципом і керувалася наша компанія, коли ми запросили представників найпотужнішого українського банку — ПриватБанку — навчити нас, як наші клієнти зможуть придбати у нас техніку, коли в них бракує коштів.

Сьогодні 25.07.19 у нас стартувала партнерська програма з ПриватБанком з фінансового експрес-лізингу спецтехніки під назвою «Фінансовий лізинг» і «ЕкоКуб». В рамках даної партнерської програми було проведено тренінг для фахівців та керівників відділу продажів, де були висвітлені основні напрямки співробітництва між «Д ЛАЙТ» і ПриватБанком та переваги цієї програми для наших клієнтів.

Спікерами Банку виступили провідні фахівці: керівник відділення № 26 ХГРУ ПриватБанку — Губін Ігор Володимирович і керівник напрямку з активних операцій МСБ РП — Найпак Наталія Леонідівна. В ході презентації було обговорено основні питання з кредитування та лізингу на всі види спецтехніки, а саме розглянуті можливості програм Кредити та Лізинг для аргобізнесу, %-ставки за даними програмами і розкриті найвигідніші умови на придбання спецтехніки.

Зустріч проходила у форматі «Запитання-відповідь», тож кожен менеджер зміг поставити запитання і отримати фахову відповідь від співробітників ПриватБанку.

Ми вдячні нашим партнерам з ПриватБанку за плідну і взаємовигідну співпрацю. Компанія «Д ЛАЙТ» продовжує вдосконалювати свій професійний досвід, розширюючи межі свого бізнесу шляхом надання найбільш вигідних фінансових умов для купівлі спецтехніки.

Call Now Button