fbpx

DLIGHT

.

Пропонуємо трелювальні лебідки для лісу «Тajfun»

У зв’язку зі зміною правил санітарних рубок в Україні, значно зросла актуальність використання трелювальних лебідок. Технологія трелювання лебідками менше шкодить екології лісу та зберігає зростаючі дерева. Лебідка незамінна там, де необхідно акуратно витягнути стовбури дерев, не пошкодивши здорові і молодий підлісок, а також у важкодоступних для техніки умовах (гориста місцевість, яри, русла річок і т.п.). Завдяки спеціальному трелювальному блоку, який вже включений в стандартну комплектацію лебідки, чокерник може витягувати колоди під будь-яким кутом, використовуючи проміжну опору.

Компанія «Д Лайт» пропонує Вашій увазі лебідки виробництва компанії «Тajfun» (Словенія) — одного з найбільших виробничих підприємств, що має 50-ти річний досвід роботи в області розробки та виробництва лісозаготівельного та лісопереробного обладнання. Продукція компанії «Тайфун» широко відома як на європейських, так і на світових ринках.

Лебідки «Тайфун» сумісні з будь-якими колісними тракторами, в тому числі, легко агрегатуються з усіма моделями тракторів МТЗ. Лебідки приводяться в дію від валу відбору потужності трактора та монтуються на стандартну триточкову навіску. Обслуговуючий персонал лебідки дві людини: тракторист і чокерник. Лебідки «Тайфун» випускаються з тяговим зусиллям від 3,5 до 10,5 тон. Також випускаються двобарабанні лебідки з тяговим зусиллям 5,5 і 9,0 тон.

Переваги лебідок Тайфун:
— верхній приводний гідравлічний ролик, який полегшує намотування і розмотування троса на барабан, збільшує термін служби троса;
— наявність кінцевого вимикача намотування троса запобігає обривам або пошкодженню тросу при намотуванні;
— застосовуються підшипники тільки марки SKF (це відомий, визнаний європейський виробник); приводні ланцюги від виробника Rexnord;
— вали та зірочки термічно оброблені;
— стрічкове гальмо лебідок виконане з поперечними пазами: менша небезпека набрання бруду під гальмівну стрічку, надійна робота у вологому середовищі;
— корпус лебідок виконаний з якісної легованої сталі з порошковим покриттям;
— відвал виконаний зі сталі Хардекс 450;
— барабан під трос з великим діаметром серцевини, з товстими стінками, що збільшує термін служби тросу через зменшене тягове зусилля.

Управління гідравлічними лебідками здійснюється за допомогою пульту управління з кнопками, що під’єднуються кабелем до електросистеми трактора. Таке управління просте, зручне, та безпечне. Додатково лебідка може використовуватися для штабелювання лісу та буксирування різних причіпних пристроїв.

[row]
[span12]


[/span12]
[/row]
Call Now Button