fbpx

DLIGHT

.

Тренінг-семінар із представником компанії Tajfun

Семінар Tajfun в компанії Д ЛАЙТНаші спеціалісти із задоволення користуються можливістю підвищувати свій професіоналізм. Адже немає нічого більш ефективного, ніж колектив, який вболіває за свою справу! З великим очікуванням та гостинністю ми зустрічали представника компанії Tajfun – Йозефа Обреза.

лебідка трелювальна для лісу Tajfun14-15 березня пан Йозеф Обреза провів дводенний тренінг-семінар, на якому були висвітлені та детально розглянуті всі особливості та технічні переваги лісової спецтехніки даного виробника. Як ексклюзивний дистриб’ютор Tajfun, ми приймали гостя на власному виробництві «Д Лайт» у місті Дергачі Харківської обл.

Перший день був присвячений трелювальним лебідкам: EGV 45, EGV 55, EGV 65, EGV 85, які встигли себе добре зарекомендувати в лісовій галузі. Головний акцент зроблено на зручності експлуатації та безпеці в роботі оператора лебідки. Другого дня не меншу увагу приділили дровоколам: RCA-380, RCA-400 JOY.

Зазначимо, компанія Tajfun знаходиться в стані постійного вдосконалення та модернізації своєї продукції. Такий підхід дозволяє їй виготовляти конкурентоспроможну продукцію ще не один рік.

Отримати більш детальну інформацію про технічні характеристики продукції Tajfun ви можете, звернувшись до нас.

Call Now Button