fbpx

DLIGHT

.

Тренінг-семінар Amco Veba у нашому офісі

Тренінг з представником Amco Veba в УкраїніПриймати європейських гостей та постійно навчатись новим професійним знанням стає у нас гарною традицією. Чи буває багато знань? Звичайно, ні! Ось і сьогодні в головному офісі компанії було проведено семінар-тренінг на тему: «Модельний ряд 2019 італійських кранів-маніпуляторів TM Amco Veba«.

З кожним роком наша компанія розширює межі європейського співробітництва. Сьогодні ми тепло зустрічали наших давніх партнерів та друзів водночас — представників компанії «AMCO VEBA» в особі регіонального представника — Slawomir Tkaczyk.

Семінар Amco Veba у Д ЛАЙТAMCO VEBA – світовий лідер ринку кранів-маніпуляторів. Як офіційний дистриб’ютор AMCO VEBA в Україні, ми пропонуємо маніпулятори цієї ТМ та установку даних КМУ на авто замовника. За усіма пітаннями звертайтесь до нашіх менеджерів. А вони, в свою чергу, підвищують свою кваліфікацією, щоб на гідному рівні надавати інформацію клієнту. Саме за цією метою завітав до нас Slawomir Tkaczyk. Він зробив широко-інформативну презентацію, ознайомив з новинками та технічними вдосконаленням.

Було розглянуто безліч актуальних питань, зокрема опції кранів, що краще запропонувати споживачу, яка модель крана-маніпулятора в повному обсязі зможе задовільнити вибагливі потреби?

Семінар–тренінг у форматі діалогу навчив менеджерів правильно позиціонувати та ранжувати європейський товар на українському ринку. Ми щиро вдячні нашим італійським партнерам за увагу та можливість професійного росту.

Call Now Button