fbpx

DLIGHT

.

Семінар для лісгоспів Харківської області

23 грудня компанія «Д ЛАЙТ» провела практичний семінар для лісних господарств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарств. На семінарі були присутні директори, головні інженери та механіки Жовтневого, Ізюмського, Вовчанського, Гутянського, Зміївського, Красноградського лісових господарств.

В ході семінару директор ТОВ «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко провів презентацію компанії та новинок виробництва. Були підведені підсумки роботи за 2016 рік та визначені плани співпраці на 2017р.
Учасники семінару відвідали виробничі потужності «Д ЛАЙТ», де оглянули зразки техніки, що випускається компанією: Причеп DL-Forester, кран-маніпулятор DLagro, маніпулятори серії DL, автомобіль-сортиментовоз на базі шасі КАМАЗ з маніпулятором Palms-670 та пожежний модуль ПЦ-0505.

Після цього учасники переїхали до угідь Жовтневого лісгоспу (Харківська обл.), де подивилися в роботі подрібнюючий комплекс з переробки порубкових залишків у складі трактора МТЗ, тріскодробарки Farmi СН 27 АСС (виробництво Фінляндія) та крана-маніпулятора Palms 530 (виробництво Естонії), а також трелювальну лебідку TAJFUN 55A та автомобіль-сортиментовоз на базі шасі КрАЗ з маніпулятором DL-80L.

Call Now Button