fbpx

DLIGHT

.

Семінар для працівників лісової галузі в Івано-Франківську

Дмитро Ляшенко з презентацією Професія Оператор маніпулятора23 січня у конференц-залі готелю «Надія» в Івано-Франківську пройшов дводенний навчальний семінар-тренінг «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризик орієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі». Семінар був запланований для спеціалістів з охорони праці підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та керівників суб’єктів господарювання.

У семінарі взяли участь начальник Івано-Франківського лісного господарства Віктор Сахнюк, начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства України Андрій Мусійовський та інші представники, керівники та фахівці з обласних управлінь лісового господарства. Мета тренінгу – дати практичні знання та розуміння основних підходів у розробці та впровадженні систем управління гігієни та безпеки праці.

Семінар для працівників лісової галузі в Івано-ФранківськуСеред доповідачів, був присутній керівник компанії «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко з презентацією «Професія «Оператор маніпулятора». В доповіді основний акцент було зроблено на небезпеку та складнощі в роботі оператора. Перераховано ряд наслідків для лісових господарств, які можуть бути спричинені халатним відношенням, некомпетентністю та непрофесіоналізмом працівників. Дмитро наголосив про необхідність професійного навчання та отримання свідоцтва державного зразка за фахом «Оператор маніпулятора».

Ми переконані, навчання професії дозволяє зберегти життя та здоров’я працівників, поліпшити умови праці та суттєво знизити витрати на виробництві.

Call Now Button