fbpx

DLIGHT

.

Наші виставкові плани на вересень 2019

Ви вже встигли розпланувати свої справи на найближчий місяць? Якщо ні, то поспішайте! Бо сьогодні ми ділимось своїми планами і пропонуємо Вам відвідати ряд заходів, завітавши на наші виставкові майданчики. Тож чекаємо зустрічі:

виставка AGRO SHOW— 19-22 вересня під відкритим небом в Польщі, м. Беднари, пройде сільськогосподарська виставка AGRO SHOW. Кожен рік тут приймають участь всі провідні польські та закордонні компанії-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання. Запланована демонстрація техніки на спеціально підготовлених полях для показу.

LISDEREVMASH— 24-27 вересня чекаємо в Києві на виставці LISDEREVMASH. Дана виставка стала традиційним місцем зустрічі для фахівців галузі з різних країн. На чотири дні Міжнародний Виставковий Центр, де працює виставка, стає місцем паломництва для тих, хто, так або інакше, пов’язаний з деревообробкою.

AGROEXPO-2019— і на десерт — наймасштабніший агрозахід місяця — виставка AGROEXPO-2019. Яка відбудеться 25-28 вересня у м. Кропивницький, Кіровоградської обл. Виставка славиться професіональною і одночасно дружньою атмосферою. Такі зустрічі допомагають розвитку та збільшенню ринків збуту. Кількість учасників і масштаби виставочної площі сприяють реалізації амбіційних планів. Можливість безпосереднього спілкування з клієнтом, демонстрація своїх досягнень – ось з чим асоціюється даний захід.

Отже, плани грандіозні, графік поїздок щільний, бо ми любимо свою справу і віримо в успіх. Переконайтесь самі!

Call Now Button