fbpx

DLIGHT

.

Нарада за підсумками роботи Сервісного Центру Д ЛАЙТ в 2019 р.

нарада сервісників Д ЛАЙТУ кожної компанії є, чим пишатися, ось і у нас є чимало приводів для гордості. І один з них — це мережа регіональних сервісних центрів ТОВ «Д ЛАЙТ — Сервіс». Наша Сервісна служба діє ​​у всіх регіонах України, виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування спецтехніки та її ремонт. У нас є власний склад запасних частин і автопарк мобільних ремонтних майстерень для оперативного вирішення усіх питань на території замовника.

21-22 січня в головному офісі Д ЛАЙТ відбулася нарада за підсумками роботи Сервісного Центру в 2019 р, яке провів її директор — Ігор Кондратенко. На зустрічі обговорювалися питання: аналіз ефективності роботи та взаємодію між підрозділами компанії в цілому.

тренінг сервісної служби Д ЛАЙТПерший день наради проходив на території виробництва Д ЛАЙТ. Це хороша можливість для нових співробітників побачити всю лінійку нашої продукції, вивчити її характеристики та особливості експлуатації під керівництвом досвідчених співробітників під час спеціальних тренінгів.

Другий день наради пройшов в головному офісі, де керівник компанії Д ЛАЙТ — Дмитро Ляшенко — поспілкувався з працівниками регіональних сервісних центрів і відповів на запитання колег.

За ці два дні були визначені напрямки подальшої роботи Сервісу в поточному році, поставлені короткострокові і довгострокові цілі, виявлено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Call Now Button