fbpx

DLIGHT

.

Нова послуга — дробіструмневе очищення металевих поверхонь

дробеструйная очистка поверхности в УкраинеКонкуренція на ринку виробників металоконструкцій вимагає оперативно реагувати на питання «Як поліпшити якість металу?». Компанія DLight, маючи багаторічний досвід у виробництві спецтехніки, реалізовує проекти по обробці металу «під ключ». Окрім порошкового фарбування, на нашому виробництві можна скористатись послугою дробеструйної камери.

Професійне дробеструйне очищення металоконструкцій — швидкий спосіб якісного видалення найскладніших забруднень, слідів іржі, металообробки, оксидних плівок, старих лакофарбових покриттів з деталей і механізмів будь-яких форм і розмірів. Наші фахівці приділяють увагу, щоб обробка була проведена відповідно до вимог стандартів дробіструмневого очищення ISO, а якість обробки металоконструкцій (шероховатість) перед їх фарбуванням була не нижче SA 2.0-2.5.

дробеструйка ХарьковВисока швидкість дробинок створює велике механічну навантаження на поверхневий шар і змінює ряд властивостей сировини:
— підвищує твердість;
— збільшує міцність;
— сприяє зростанню витривалості;
— покращує стійкість до окислюючих факторів.

На нашому виробництві абразивній обробці дробом можуть піддаватися як великогабаритні частини систем і верстатів, так і невеликі литі деталі, різьблені елементи кування, автомобільні деталі, автомобільні диски.

Попередня обробка дробом заготовок підвищує якість їх зварювання, а подальший вплив очищає готові вироби від окалини та інших слідів металообробки. Роботи на виробництві проводяться при будь-яких погодних умовах в закритому приміщенні. За рахунок використання вантажопідйомних механізмів можливі обробка металомістких конструкцій загальною вагою до 4 тонн. Продуктивність даної камери дозволяє обробляється за зміну до 100 кв. м.

Таким чином, скориставшись нашими послугами дробіструмневої обробки і порошкового фарбування, ви гарантовано отримуєте європейський результат та якісне покриття металоконструкцій.

Докладніше про цю послугу можна дізнатися на сторінці.

Call Now Button