fbpx

DLIGHT

.

Пориньте в атмосферу неймовірних можливостей виставки SIMA 2019!

Виставка SIMA 2019Прицеп DL Agromaster на виставке SIMA 2019 в ПарижеBonjour вам з Парижу! Хто не мріє хоч раз в житті відвідати легендарне місто Париж? Та для Д ЛАЙТ — це швидше не мрія, а ще один крок до професійного росту. Що там говорити, усвідомлення рівня та масштаби виставки посилювало позитивно-робочій настрій із середини. Адже виставка SIMA (Salon International de la Machine Agricole) – це найбільша, а на думку світових експертів – єдина, міжнародна професійна виставка сільського господарства і тваринництва.

В цьому році вона відбувається 24-28 лютого. У каталозі представлено фірми з більш ніж 45 країн світу. А видовищність та різноманіття стендів неможливо передати словами.

Саме зараз наші колеги презентують тракторний напівпричеп DL Agromaster з краном-маніпулятором DL Agro. Цей незамінний комплекс для всіх аграріїв, на гідному рівні оцінений відвідувачами виставки. Інтерес до нього дає нам впевненість, що в найближчому майбутньому наша продукція завоює ринок Європи. У якості універсального торгового майданчика SIMA дозволила налагодити нові контакти та обмінятися досвідом з актуальних питань фахівцям галузі.

DL Agromaster на SIMA 2019Компания Д ЛАЙТ на выставке в ПарижеПривітна аудиторія – користувачі великих земельних господарств, фермери, дистриб’ютори, імпортери, дилери і виробники кормів, добрив та різноманітної сільськогосподарської продукції, налаштувала нас на ефективну співпрацю та можливістю професійно зростати і далі.

Отже, повертаючись з великим натхненням, ми радіємо результатам і перспективам подальшого співробітництва за межами вітчизняного ринку.

Call Now Button