fbpx

DLIGHT

.

Словенія: обмін досвідом, зустріч із партнерами та презентація спільного обладнання

Поїздка у Словенію делегації українських лісовиківМинулого тижня разом із делегацією українських лісівників та заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимиром Бондарем у Словенії побували і ми.

Що робили?

slovenia 2018 may 9Із керівником лісової служби Словенії Дамян Оранжем обговорили питання зміни клімату та впливу цього процесу на лісове господарство, оглянули лісові ділянки, що через це страждають від сніголамів, нашестя короїду ті вітровалів. До того ж, отримали корисний досвід Словенії у веденні лісового господарства: як ми дізналися, 97% лісовідновлення – це поновлення природне, а при заготівлі деревени у Словенії застосовують поступові та вибіркові рубки, що є корисним досвідом для нашої країни, адже, за словами Володимира Бондаря, ми також активно переходимо на такі методи роботи.

slovenia 2018 may 4До того ж, у Словенії дуже швидко приймаються рішення щодо санітарної рубки лісу, тому через поширення шкідників дерева масово не всихають, як це поки що стається на території нашої країни.

slovenia 2018 may 1Крім частини офіційної, звичайно ж, не могли не зустрітися з нашими партнерами, компанією Tajfun, офіційним представником якої в Україні ми є.

Розуміючі проблеми лісового господарства, що існують на сьогоднішній день, у партнерів ми шукали саме ту техніку, що допоможе покращити стан лісового господарства та спростити роботу.

Тож не тільки ознайомилися, а й мали змогу побачити в роботі нове обладнання: канатну установку, дровокол, а також, що дуже приємно – тракторний причіп, що виготовлений спільними зусиллями наших спеціалістів та спеціалістів компанії Tajfun.

Call Now Button