fbpx

DLIGHT

.

Студенти та викладачі ХПІ відвідали наше виробництво

DLight — українське підприємство, що виробляє спецтехніку: мобільні крани-маніпулятори, причепи, лісовози та ще багато чого. Кафедра «Підйомно-транспортні машини і обладнання» НТУ «ХПІ» дякує менеджементу нашої компанії за надану можливість студентам і викладачам кафедри відвідати виробничі потужності.

Екскурсію по цьому сучасному підприємству провів засновник групи компаній DLight і CEO Дмитрий Ляшенко(випускник НТУ «ХПІ»!!!). Бурхливе зростання зумовлюється впровадженням стратегій організації і менджменту підприємства Lean Production і 5S. Тому вступне слово взяв директор консалтингової компанії BPI Group Андрей Сергеев. Що означає впровадження цієї стратегії і як вона працює ми побачили на власні очі.

Також висловлюємо вдячність в організації екскурсії директору виробництва «Велмаш-Україна» Володимиру Серебрянському (випускник НТУ «ХПІ»!!!), замдиректору з керування персоналом Вікторії Лищенко, начальнику технічного відділу Бокову Владиславу (випускник НТУ «ХПІ», кафедра «ПТМ і О»). До огляду було представлено безліч різноманітної техніки на різних етапах виробництва. Крім практичних знань, студенти отримали інформацію про кар’єрні можливості і необхідні знання, що зроблять їх конкуретоздатними на сучасному ринку праці.

Call Now Button