Підтримуй українське, або як ми презентували нову професію на прикладі нашої продукції

18.05.2018

Одне з гасел нашої компанії: "Підтримуй українського виробника та купуй українське!" сьогодні набуло особливої актуальності. І не тільки тому, що саме про це 17 травня у Харкові казав прем’єр-міністр нашої країни.

У не офіційне, але важливе для нашої держави саме зараз, свято - День вишиванки, в той час, коли у Харкові на колегії Мінсоцполітики обговорювали проблеми українських підприємств, економіки та розвитку, наші представники побували у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де з робочим візитом перебував в.о. Голови Державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко. Центр, що розташований у Дергачах, є одним з найсучасніших учбових закладів від служби зайнятості в Україні, а навчають в ньому, в основному, тим професіям, що є найбільш потрібними українським підприємствам.

До речі, активна співпраця нашої компанії з харківським центром зайнятості та ХЦТПО ДСЗ почалась ще 2014-го – саме тоді зі сторони нашої компанії було ініційовано введення професії "Оператор маніпулятора", що є актуальною та необхідною для лісових господарств, які активно використовують продукцію нашої компанії, в тому числі, маніпулятори, а ось спеціалістів, які б професійно працювали на цьому обладнанні, не мають.

Тож ми виступили у ролі співрозробників проекту введення нової професії та презентували її на прикладі нашої продукції – маніпуляторів Palms.

Отзывы закрыты.