fbpx

DLIGHT

.

Поїздка делегації до Словенії

У перших числах липня делегація з України відвідала Словенію. До складу делегації увійшли: керівництво компанії «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко та Михайло Ткач, старший співробітник Відділу науки, міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю Державної агенції лісових ресурсів України Любов Полякова, керівники обласних управлінь лісових та мисливських господарств України Олександр Кватирко, Олексій Бойко, Роман Череватий, Олександр Дзюбенко, Андрій Куринський а також головний редактор журналу «Деревообробник» Василь Масюк.

Зустріч пройшла в агенції лісових ресурсів Словенії в рамках підписаного в березні Меморандуму про співпрацю в галузі лісового господарства. В ході зустрічі обговорювалися питання охорони і захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології, впровадження наближеного до природи лісівництва, збереження біорізноманіття лісів.

В ході візиту гості відвідали завод з виробництва лісопромислової та лісозаготівельної техніки «Tajfun», де ознайомилися із зразками продукції, а також взяли участь у святкуванні 50-ти річчя компанії.

Call Now Button