fbpx

DLIGHT

.

Автомобіль-трубовоз виробництва Д ЛАЙТ. Навчання менеджерів

pipe truck 1Перші робочі дні 2020р наші менеджери відзначили навчанням на особистому виробництві. Мета: індивідуально побачити та ознайомитись з перевагами Автопоїзду для перевезення труб, який складається з причепа-розпуска ПРЛ-1723 та автомобіля-трубовоза на базі МАЗ 6317F9.

pipe truck 2Трубовоз – це унікальна спецтехніка, без якої складно обійтися в газодобувній галузі під час проведення трубопровідних робіт в умовах будь-якої місцевості. Своєчасна доставка труб довжиною в кілька десятків метрів інколи впливає на успішність всього підприємства. Фахівці знають, що перевезення труб — досить складний процес, який вимагає надійності та безпеки, особливо коли мова йде про габаритні труби великого діаметру.

pipe truck 3Трубовоз ПРЛ-1723 призначено для перевезення довгомірних газопровідних труб різного діаметру і довжиною 6-12 м. Тягач обладнано платформою із запобіжним щитом і однією парою поворотних коників. Причіп-розпуск має двовісну ресорно-балансирну підвіску і одну пару коників для кріплення задніх кінців труб. Коники тягача і причепа-розпуска переставляють в залежності від кількості та діаметру труб (плеті), що транспортуються, і фіксують в потрібному положенні пальцями. Тягач і розпуск трубовоза оснащений спеціальним ременями з трещітками для кріплення труб і плеті.

Під час проектування трубовозу були враховані побажання замовника, які надають значної зручності під час експлуатації спецтехніки: сходинки, посилене кріплення крил колес, додаткове місце для кріплення запасного колеса, розташування ресиверів у конструкції причепа, тощо.

Що ж, без зайвої скромності, із завданням ми впоралися. Вдячні замовнику за довіру і запрошуємо всіх потенціальних клієнтів переконатися в професіоналізмі наших фахівців.

Call Now Button