fbpx

DLIGHT

.

Увага! Новинка в асортименті компанії «Д Лайт»

Компанія «Д ЛАЙТ» пропонує Вашій увазі новий вид продукції в своєму асортименті − мульчери. Мульчер − це професійна універсальна техніка, розроблена спеціально для розчищення будь-яких територій від дерево-чагарникової рослинності. Використання цього обладнання дозволяє замінити такі операції як: корчування дерев, їх вирубка, складування залишків, спалювання та вивіз.

Робочий елемент мульчера це сталевий ротор з нерухомими різцями або рухомими молотками. Окремим класом стоять мульчери з гідравлічною подачею. Вони призначені для переробки накопичених завалів деревини. На вході даного пристрою встановлений один або два ролика гідравлічної подачі. Ролики затягують деревину всередину безпосередньо з купи, без її попереднього розбору. Причому гілки та деревину невеликих діаметрів (іноді до 8-10 см) можливо переробляти при русі трактора зі швидкостями більшими, ніж у класичних мульчерів.

Виходячи з того, що більшість лісових господарств України мають в своєму автопарку трактори класу МТЗ 80 (82) або їх аналоги, Компанія «Д ЛАЙТ» пропонує Вам лінійку молоткових та ланцюгових мульчерів відомої марки TMC Cancela (Іспанія).

Роторні ланцюгові мульчери мають корпус з внутрішнім посиленням, 2 ротори з 2-ма рівнями регулювання по висоті, редуктор 540 об/хв., кріплення для триточкової навіски зі сталі з сталевим притискним пристроєм.

Мульчери молоткового типу мають корпус з надміцної сталі, гідравлічний капот для забезпечення кращого входу матеріалів, направляючі ковзання з 2-ма положеннями висоти, ротор з фіксованими молотками, розташованими по спіралі, молотки з 2-ма наконечниками, наконечник з твердосплавного металу, редуктор з вбудованою муфтою вільного ходу 540 об/хв.
Більш детальна інформація про мульчери тут.

Основні переваги використання мульчерів:
— Ви не плануєте збирати тріску або її обсяги незначні, а пріоритетом є швидкість вирубки − мульчер дозволяє видалити рослинність разом з корінням та підготувати ґрунт для подальшого використання;
— мульчер незамінний при розчищенні кюветів та узбіч доріг, охоронних зон, насипів та укісів ж/д шляхів, полів, зарослих лісом;
— мульчер економить людські ресурси, не вимагає дорогих хімікатів, небезпечних для навколишнього середовища та здоров’я людей;
— подрібнення та розподіл тріски оброблюваною поверхнею є одним з засобів утилізації порубкових залишків;
— мульчування підвищує протипожежну безпеку, перешкоджає появі порослевого відновлення протягом приблизно восьми років.

Звертайтеся до наших менеджерів, і ми запропонуємо Вам мульчер, який ідеально підходить саме Вам!

Call Now Button