fbpx

DLIGHT

.

Візит української делегації за участю ТОВ «Д Лайт» у Словенію

За ініціативою ТОВ «Д ЛАЙТ» та ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА», за підтримки та за запрошенням компанії «Taifun» з 14 січня по 19 січня 2015 року делегація Державного агентства лісових ресурсів відвідала республіку Словенія.

Делегація складалася із директорів лісогосподарських підприємств Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей та представників обласних управлінь, Державного агентства лісових ресурсів України.

Програма візиту була насичена корисними зустрічами, оглядовими екскурсіями. Учасники делегації мали хорошу нагоду відвідати заводи з виготовлення лісопромислової техніки компанії «Taifun», оглянути виробництво лісопромислової та лісозаготівельної техніки.

Керівники лісогосподарських підприємств, обласних управлінь лісового та мисливського господарств зазначили, що побачили різні види продукції компанії «Taifun» в роботі: якісні трелювальні установки, дровокольні верстати та інші новітні технічні засоби.

Залишилися дуже задоволеними. Таке обладнання лісгоспам вкрай потрібне. Його придбання дало б можливість проводити рубки догляду та головного користування з впровадженням природозберігаючих технологій, ефективніше здійснювати лісозаготівлю та переробляти відходи від неї.

Також ініціатори поїздки організували для лісівників лекцію в Словенському лісовому інституті. Тож сторони, скориставшись нагодою, переймали досвід лісоуправління, вели розмови щодо подальшого співробітництва.

Останнім часом наші компанії «Д ЛАЙТ» та «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» плідно співпрацюють з компанією «Taifun» в частині виробництва лісової техніки та обладнання. Наші взаємовідносини побудовані на плідній та довгостроковій основі!

Call Now Button