fbpx

DLIGHT

.

Підтримуємо прийняття законопроекту №3739

Підтримуємо прийняття законопроекту №3739Наша компанія ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» — займається виробництвом спецтехніки в Україні вже два десятки років. На національному ринку спец автомобілів і спец обладнання ми завоювали впевнені лідируючі позиції. Ми розробляємо і створюємо автомобілі для лісової промисловості , сільських господарств і комунальних підприємств. Основний напрямок діяльності, це випуск кранів-маніпуляторів і навісного обладнання до них, причепів різного призначення. Випускаємо спецтехніку як на замовлення, так і пропонуємо готові рішення.

Будучи сумлінним платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування, компанія вносить значний вклад у розвиток економічного потенціалу країни та не може залишатися осторонь у час змін.

ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» виступає з підтримкою щодо прийняття законопроекту №3739 від 24.06.2020 р. про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості та проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва».

Компанія ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» та її працівники зайняли активну позицію з даного питання і долучилися до підписання офіційного листа-звернення до органів державної влади з викладеними аргументами на користь прийняття проектів вищевказаних нормативних актів.
Ми віримо, що прийняття даного законопроекту, та впровадження Постанови Уряду, забезпечить підтримку українському виробнику у галузі машинобудівної промисловості, примножить українське виробництво та наддасть можливість створення нових робочих місць.

Call Now Button