fbpx

DLIGHT

.

Тренінг-семінар з безпеки праці у Львові

work saf 121 листопада, у конференц-залі готелю «Дністер» м. Львів пройшов дводенний навчальний семінар-тренінг «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації).

work saf 2Семінар-тренінг проводиться для фахівців з охорони праці підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Серед присутніх були керівники суб’єктів господарювання, які надають послуги по лісівництву на умовах договору-підряду, делегації керівників та фахівців Франківського, Закарпатського та Хмельницького обласних управлінь лісового та мисливського господарства. З вітальним словом виступив головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства України Андрій Мусійовський.

Нам приємно відзначити, що на даному заході з презентацією «Професія «Оператор маніпулятора» виступив керівник компанії «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко. В його доповіді основний акцент було зроблено на небезпеку та складнощі в роботі оператора. Проговорено наслідки для лісових господарств, які можуть бути спричинені халатним відношенням, некомпетентністю та непрофесіоналізмом працівників. Дмитро наголосив про необхідність професійного навчання, наприклад на базі ХЦПТО, та отримання свідоцтва державного зразка за фахом «Оператор маніпулятора». В подальшому це дозволить суттєво знизити втрати на виробництві, а головне – зберегти здоров’я і життя працівників, поліпшити умови праці тощо.

Дякуємо керівництву Агенції за можливість виступити на семінару-тренінгу, продемонструвати наші можливості та зробити внесок у розвиток лісової галузі.

Call Now Button