fbpx

DLIGHT

.

Прийом гостей з Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

23 листопада 2017 року відбулася зустріч першого проректора ХНАДУ Ходирєва Сергія Яковича та декана механічного факультету Кириченка Ігоря Георгійовича з керівником та засновником ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» та її керуючої компанії ТОВ «Д ЛАЙТ» Ляшенко Дмитром Євгенійовичем. Також приймали участь заступник директора з виробництва Серебрянський В.Є., заступник директора з управління персоналом Ліщенко В.В. та головний конструктор Коваль Ю.В.

Розпочалося знайомство з екскурсії по підприємству. Гості оглянули зразки техніки, що випускає компанія: тракторний причеп DL 10 Forester, маніпулятор DL Agro, захвати DL, склад запчастин, стенд випробувань маніпуляторів тощо. Ляшенко Д.Є. провів делегацію цехами підприємства, розповів історію створення, плани та перспективи підприємства.

У зв’язку з розширенням виробництва, завантаженістю підприємства виникає потреба у кваліфікованих кадрах, як конструкторів, так і робочих спеціальностей.

Приємно відзначити, що знайомство є добрим початком налагодження відносин Підприємства з ХНАДУ в частині співпраці з питаннь проходження практики студентами, працевлаштування молодих фахівців.

Call Now Button