fbpx

DLIGHT

.

З днем працівника лісу!

З днем працівника лісуЩе у 1988 році 18 вересня було прийняте «Лісове законодавство», що регулює питання лісового господарства. Починаючи з цього дня, а також у відповідності з Указом Президента України № 356/93 від 28 серпня 1993 року щорічно, у третю неділю вересня, відмічається День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості.

Україна займає восьме місце в Європі за площею лісу. Загальна площа земель лісового фонду становить 10,8 млн гектарів, з яких 9,5 млн вкрито лісовою рослинністю. Характерним для України є нерівномірне розташування лісів, переважно екологічне їх значення і високий відсоток заповідників (13,7%). Кожен другий гектар лісу в Україні створений штучно. В даний час на підприємствах лісового господарства функціонує 649 постійних розсадників, тепличні господарства, де вирощують щорічно понад 377 млн шт. стандартного посадкового матеріалу, 16,3 тис. гектарів постійних лісонасінневих ділянок.

Ліс — наш найбільший природній скарб. Збереження, примноження, дбайливе та раціональне використання цього безцінного національного скарбу — обов’язок не тільки лісництва, але і суспільства.

Щиро вітаємо всіх працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості з професійним святом! Ви — вартові нашого найціннішого надбання — нашої природи, зелених легенів нашої планети!

Дякуємо Вам за Вашу самовіддану, чесну працю. За вірність одного разу обраній професії. За вміння та старання, за відданість та любов. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у праці, сімейного щастя! Нехай ваш дім буде повною чашею, нехай панує в ньому лад та спокій! Нехай Ваше серце завжди буде зігріте людським теплом та турботою близьких! Нехай пройдуть стороною всі негаразди!

Будьте коханими та щасливими! Бадьорості духу та нових звершень!

Зі святом!

Call Now Button