fbpx

Політика конфіденційності

Хто ми

Компанія ТОВ “Д ЛАЙТ”.
Наша адреса сайту: https://dlight.com.ua

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою?

Куки

Якщо ви залишаєте повідомлення на нашому сайті, ви можете увімкнути збереження вашого імені, адреси email та вебсайту в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються протягом одного року.

Вбудований вміст інших веб-сайтів, що вбудовується

Статті на цьому сайті можуть містити вміст, що вбудовується (наприклад відео, зображення, статті тощо), подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт. Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною та слідкувати за вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включно з відстеженням взаємодії, якщо ви маєте обліковий запис та авторизувалися на тому сайті.

Веб-аналітика

На сайті встановлений код аналітики Google, уся отримана нами інформація використовується виключно з метою вивчення попиту на наші продукти та послуги.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Повідомлення та контактні дані, залишені Вами в чаті на сайті, зберігаються невизначено довго. Робиться це для поліпшення обслуговування клієнтів, щоб ідентифікувати користувача при повторному зверненні.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button