fbpx

Виробництво

Виробництво спецтехніки - профіль нашої компанії вже два десятки років. На ринку спецавтомобілів і спецобладнання в Україні ми завоювали впевнені, провідні позиції. Ми розробляємо і створюємо автомобілі для лісової промисловості та комунальних підприємств, освоїли випуск деяких типів кранів-маніпуляторів і навісного обладнання до них, причепів різного призначення. Випускаємо спецтехніку як під замовлення, так і пропонуємо готові рішення.

Історично склалося так, що першим напрямком нашої діяльності на ринку спецтехніки України стало переобладнання вантажних автомобілів у лісовози та сортиментовози. Починаючи з 2001 року нами накопичено великий досвід виробництва цього виду продукції. Наші фахівці вивчили всі можливі схеми встановлення кранів-маніпуляторів на шасі Урал, КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗІЛ та інших вантажних авто для отримання переваг навантаження/розвантаження лісу. Ми використовуємо на лісовозах гідроманіпулятори власного виробництва, а також КМУ добре зарекомендували себе брендів, наприклад, Palms (Естонія). Ця техніка також комплектується причепами та навісним обладнанням.

Виробництво спецтехніки для комунальників: ломовози, мультиліфти, контейнери

Для комунальних підприємств і переробників металобрухту в портфелі нашого підприємства є спеціалізовані авто - ломовози. Ми встановимо на ваше авто самоскидний посилений контейнер, маніпулятор для брухту ОМТ від Palfinger зі спеціальним 6-ти пелюстковим грейфером. Також проводимо безкоштовні курси операторів крано-маніпуляторної установки. Ще один тип спецавтомобіля, який пропонує наша фірма, - авто з гаковим мультиліфтом, що здатен виконувати роботу кількох вантажних автомобілів. Мультиліфти комплектуються стандартизованими роликовими кузовами-контейнерами.

Лісовозні причепи, напівпричепи, напівпричеп-мультиліфт

Причепи та напівпричепи для вантажних авто та тракторів - наша візитна картка, ми пропонуємо повний модельний ряд шасі 2-х, 3-х основних причепів, вантажопідйомністю від 8 до 30 т. Для лісозаготівельних підприємств випускаємо сортиментовозні причепи великого обсягу завантаження для зчеплення з сортиментовозами. Для перевезення хлистів та інших довгомірних вантажів наше підприємство випускає причепи-розпуски в асортименті. Ще один напрямок - тракторний напівпричіп-лісовоз DL-10 FORESTER із посиленою рамою та маніпулятором Palms для навантаження лісу. Для зчеплення з трактором призначений також наш універсальний напівпричіп-контейнеровоз, обладнаний мультиліфтом. Наша гордість - універсальний тракторний напівпричеп з маніпулятором - DL Agromaster, який буде у нагоді аграріям, лісовикам та комунальникам.

Крани-маніпулятори. Власна лінійка захватів (грейферів) для лісових маніпуляторів

Виробляємо власний кран-маніпулятор DL Agro, який добре відомий аграріям України та за кордоном, та його наступне покоління - кран DL Smart. Серійно випускаємо лісові захвати (грейфери) вантажопідйомністю від 1 до 7 т, які встановлюємо на маніпулятори, які продаємо, та на крани замовників.

Пожежний модуль

Для лісових та аграрних підприємств, фермерських господарств питання пожежної безпеки у весняно-літній період набувають особливої ​​важливості. Для них ми випускаємо універсальний пожежний модуль та причіп-цистерну на його основі. Проста конструкція, якісні комплектуючі, велика ємність для води, потужна мотопомпа японського виробництва – основні конкурентні переваги нашого пожежного модуля, який вже отримав високу оцінку спеціалістів на виставках пожежної техніки.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button