fbpx

Взяли участь у найбільший у Європі виставці с/г техніки Agritechnika 2023 27.11.2023

Блискавично промайнули насичені та захоплюючі виставкові дні AGRITECHNICA 2023. На виставці у Ганновері компанія DLight відкрила для себе безмежні можливості! Ми отримали безліч нових контактів потенційних клієнтів, розширили співпрацю з уже існуючими партнерами партнерами та зібрали цінну інформацію для подальшого удосконалення нашої продукції. Надзвичайно захоплені великою кількістю перспектив, які відкрилися для нас, завдяки участі у виставці світового рівня AGRITECHNICA 2023.


Ця подія стала важливим кроком у розвитку нашої компанії DLight, дозволяючи нам ліпше розуміти потреби ринків Німеччини та інших країн Європи. Широка географія наших клієнтів, від Казахстану до Чилі, свідчить про глибокий інтерес до наших рішень та продукції від споживачів, дилерів та потенційних партнерів з усього світу. Дякуємо всім, хто долучився до цього грандіозного заходу, та з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку наших проєктів та партнерств!


Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button