fbpx

БАЖАЄТЕ ВСТАНОВИТИ КРАН-МАНІПУЛЯТОР НА ПІКАП? ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС! 20.02.2019

Наша компанія не зупиняється в своїх досягненнях і розробках. Як офіційний дилер провідного італійського виробника AMCO VEBA та ліцензований виробник спеціалізованої вантажопідйомної техніки пропонуємо наше нове рішення – встановлення малогабаритного крана-маніпулятора AMCO VEBA 601Т на автомобільне шасі типу “пікап”.

В теперешній час, коли всі прагнуть максимально зручних та портативних речей, – ця розробка є без сумніву дуже актуальною та корисною. Зазначимо, що особливість даного проекту полягає у можливості встановлення мобільного та зручного гідроманіпулятора на будь-який автомобіль з вантажною платформою. Його технічні характеристики дозволяють задовільнити ряд потреб, зменшуючи ваші витрати в рази.

Відзначимо наступні переваги рішення:

  • самостійне завантаження й розвантаження габаритного вантажу або запчастин: чи то дизельні двигуни, елементи трансмісії, комплекси для с/г техніки та тракторів, компресорне обладнання тощо;
  • достатньо високі можливості вантажопідйомності крана – 800 кг.
  • максимальний виліт стріли і розміри крана дозволяють плавно, цілеспрямовано та дбайливо поводитися з вантажем;
  • мінімальні затрати часу та ризик під час проведення завантажувальних й розвантажувальних робіт;
  • економія на організаційних роботах – не потрібно залучати додаткову робочу силу;
  • за допомогою даної спецтехніки ви вирішуєте одночасно і питання транспортування вантажу.

Д ЛАЙТ пропонує професійну консультацію по роботі з даною технікою. Ви можете особисто переконатись в професіоналізмі, оцінити наш досвід у виробництві, монтажу і введенні в експлуатацію мобільного вантажопідйомного обладнання. Ми виконуємо здавальні випробування на статистичні і динамічні навантаження за узгодженою методикою випробувань з центром стандартизації та метрології.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button