fbpx

НАВЧАННЯ І ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ 14.12.2010

Експлуатація сучасної вантажопідйомної техніки висуває нові вимоги до операторів та інших фахівців у галузі використання кранів-маніпуляторів як з боку служб з охорони праці, так і самих користувачів. Хороше знання технічних характеристик та основних принципів роботи допомагає власникам та операторам кранів-маніпуляторів раціональніше використовувати передову техніку. Для того, щоб ця техніка ефективно працювала і давала очікувану віддачу, необхідні грамотні оператори, які пройшли спеціальне навчання.

Фахівці ТОВ “Велмаш-Україна” розробили план навчання спеціальності “Оператор крана-маніпулятора”. У рамках навчального курсу буде приділено увагу питанням охорони праці та здобуттю практичних навичок. Навчання проходитиме на базі підприємства ТОВ «Велмаш-Україна».

ТОВ «Велмаш-Україна» здійснює виробничо-технічне (теоретичне та практичне) навчання з видачею посвідчення встановленого зразка на виконання робіт з використанням кранів-маніпуляторів, а також видається допуск до виконання робіт в електроустановках з напругою до 1000 В. як електротехнічний працівник .

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button