fbpx

НОВИНКА НАШОГО ВИРОБНИЦТВА – ЛІСОВОЗ НА БАЗІ ТРАКТОРА ХТА 14.09.2017

При виконанні лісозаготівельних робіт вже давно не потрібно залучення великої кількості людей. Завдяки появі спеціалізованої техніки значно підвищилася продуктивність праці при лісозаготівлях, її ефективність, а, головне, це виробництво стало набагато безпечніше для людини.

Прагнучи йти в ногу з часом, Компанія “Д ЛАЙТ” постійно розширює свій продуктовий ряд. Сьогодні представляємо Вашій увазі новинку нашого виробництва − лісовоз на базі трактора ХТА. Лісовоз складається з майданчика і маніпулятора, встановлених на тракторі, а також причепа. За рахунок широких коліс і великого кліренсу такий лісовоз має більшу прохідність на складних ділянках лісових доріг в порівнянні з лісовозами на базі автомобілів.

Трактор ХТА має колісний хід, швелерна клепана шарнірно-зчленована рама та дизельний двигун потужністю 180-250 к.с. Тяговий клас 3-5. У трактора поворот здійснюється зламом рами, а це дає можливість повертати на малих ділянках лісу, що дає також більше переваг перед автомобілями. Напівпричеп має двобалочну конструкцію рами, оснащений робочою та гальмівною системами, електроустаткуванням.

Основним пристроєм, за допомогою якого здійснюється збір та навантаження сортиментів, є маніпулятор з захватом, який знаходиться на задній напіврамі та відділяється огорожею від вантажної платформи.

Лісовоз на базі трактора аналогічний конструкції форвардера з однією відмінністю, що вісь причепа у лісовоза не привідна, та ціна у нього набагато менше ніж у форвардера.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button