fbpx

СЕМІНАР У ЧЕРКАСАХ 31.08.2021

30-31 серпня 2021 року, у місці Черкаси пройшов черговий навчальний тренінг «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників у лісовій галузі».

Тренінг призначений для керівників державних підприємств Держлісагентства, керівників, фахівців і співробітників підприємств та організацій, що надають послуги у галузі лісівництва.

Метою тренінга було : дати керівникам і фахівцям державних і приватних суб’єктів господарювання, що надають послуги у галузі лісівництва, практичні знання і розуміння основних підходів щодо розроблення та впровадження систем управління гігієною і безпекою праці (ГіБП) на основі керування ризиками.

Спікером від компанії DLIGHT виступив комерційний директор Михайло Ткач з докладом: Безпека праці під час виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. Професія оператора гідроманіпулятора.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button