СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ – ПЛАНИ 2022 16.11.2021
Свій вихідний день – суботу 13.11.2021р керівництво та менеджери компанії DLIGHT провели з користю. Розробляли стратегію на 2022 рік.
Стратегічна сесія була сфокусована на трьох наших продуктах які планується активно виробляти та просувати в 2022 році, а саме:
- кран-маніпулятор DL Agro,
- шасі причіпа,
- маніпулятор з тракторним причіпом DL Agromaster.
План склали амбітний, але цілком реальний! На сесії були розроблені цілі, а це означає має бути серйозна робота. Мета стратегії планування – збільшити у новому році реалізацію за продуктами DL Agro та DL Agromaster майже у два рази, а за продуктом “шасі причепів” – у п’ять разів!
Це виклик і компанія його прийняла!Виробництво готове забезпечити запит продавцям цією кількістю продукції. Допомагала співробітникам компанії DLIGHT розробляти стратегічний план на 2022 рік Світлана Світлична.














