fbpx

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ХПІ ВІДВІДАЛИ НАШЕ ВИРОБНИЦТВО 12.02.2021

DLight – українське підприємство, що виробляє спецтехніку: мобільні крани-маніпулятори, причепи, лісовози та ще багато чого. Кафедра “Підйомно-транспортні машини і обладнання” НТУ “ХПІ” дякує менеджементу нашої компанії за надану можливість студентам і викладачам кафедри відвідати виробничі потужності.

Екскурсію по цьому сучасному підприємству провів засновник групи компаній DLight і CEO Дмитрий Ляшенко(випускник НТУ “ХПІ”!!!). Бурхливе зростання зумовлюється впровадженням стратегій організації і менджменту підприємства Lean Production і 5S. Тому вступне слово взяв директор консалтингової компанії BPI Group Андрей Сергеев. Що означає впровадження цієї стратегії і як вона працює ми побачили на власні очі.

Також висловлюємо вдячність в організації екскурсії директору виробництва “Велмаш-Україна” Володимиру Серебрянському (випускник НТУ “ХПІ”!!!), замдиректору з керування персоналом Вікторії Лищенко, начальнику технічного відділу Бокову Владиславу (випускник НТУ “ХПІ”, кафедра “ПТМ і О”). До огляду було представлено безліч різноманітної техніки на різних етапах виробництва. Крім практичних знань, студенти отримали інформацію про кар’єрні можливості і необхідні знання, що зроблять їх конкуретоздатними на сучасному ринку праці.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button