fbpx

ТРЕНІНГ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ 15.07.2021

14 липня 2021 року в Хмельницький обл. Шепетівський р-н с. Судилків в Готельно-ресторанно розважальному комплексі ROYAL REST відбувся тренінг “Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників у лісовій галузі”.

Цей захід був організований для керівників державних підприємств Держлісагентства, приватних суб’єктов господарювання, що надають послуги, пов’язані з лісовим господарством.

Його метою було дати учасникам практичні знання і розуміння основних підходів щодо розроблення та впровадження систем управління гігієною і безпекою праці (ГіБП) на основі керування ризиками з Концепцією, що дасть змогу значно знизити втрати здоров’я і життя працівників на робочих місцях.

У частині 2 тренінгу – Загальні питання керування ризиками в ОЗіБП. з боку компанії ДЛАЙТ, виступив спікером комерційний директор Михайло Ткач, з темою: Безпека праці під час виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. Професія оператора гідроманіпулятора.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button