fbpx

ТРЕНІНГ У ЖИТОМИРІ 25.06.2021

21-22 червня в Житомирі відбувся дводенний тренінг “Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення”. У тренінгу взяло участь близько 200 працівників підприємств-підрядників у лісовій галузі.

До заходу долучився СЕО компанії Д ЛАЙТ Дмитро Ляшенко, який презентував продукцію компанії: напівпричеп FORESTER власного виробництва в комплекті з гідроманіпулятором Palms і захватом також власного виробництва, призначених для роботи в лісових господарствах, а також розповів про правила безпечного виконання робіт при роботі з маніпуляторами.

До виступу приєдналась заступник директора з навчально-методичної роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Юлія Давидова, яка інформувала учасників про освітні послуги Центру, зокрема про можливість організації дуального навчання за професією “Оператор маніпулятора (лісове господарство та лісозаготівля)”. Наприкінці навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка з присвоєнням 4-го кваліфікаційного розряду за професією, а також посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button