fbpx

УЧАСТЬ Д ЛАЙТ У ЗАСІДАННІ “УКРАГРОМАШ” 07.10.2021

Під час проведення виставки “Agroexpo”-2021@ на Кіровоградщині, відбулось розширене засідання Асоціації “Украгромаш”. Компанію DLIGHT привітали серед нових членів ассоціації

Разом із першим заступником Міністра Аграрної політики Тарасом Висоцьким обговорили багато важливих для машинобудування в АПК питань та пропозицій щодо розвитку виробництва та напрямів державної підтримки:

  • Внесення нагально необхідних змін до переліку техпроцесів, необхідних до виконання вітчизняними підприємствами.
  • Отримання аграрієм вітчизняної техніки в лізинг із збереженням держпідтримки.
  • Необхідність удосконалення сфери покриття послуг Експортно-кредитного агентства.
  • Забезпечення належної підтримки вітчизняних промислових компаній щодо їх участі у міжнародних виставках-ярмарках за кордоном, зокрема, започаткування відповідного компенсаційного механізму.

Маємо яскраві приклади того, як подібні наші ініціативи дають великий позитивний ефект для членів Асоціації.

Йдеться про реалізацію державної програми підтримки вітчизняного сільгоспмашинобудування шляхом часткової компенсації аграріям вартості української техніки. Це приклад того, як зростання базової галузі – сільського господарства – разом із ефективним державним стимулюванням створює ринок для внутрішніх виробників суміжних галузей.

За роки дії програми кількість виробників машин для сільського господарства зросла до близько 200, а до переліку входить майже 17 000 найменувань продукції. Домовились про координацію спільних дій в напрацюванні проектів нормативно-правових актів та просування важливих для галузі ініціатив.

Презентували оновлену робочу версію офіційного сайту Асоціації: ukragromash.com.ua

Відтепер сайт містить розділ з окремими сторінками конкретних компаній-членів Украгромаш. Це – додаткова можливість презентувати себе та своє підприємство. Плануємо продовжити виїзні засідання Ради “Украгромаш” на базі підприємств, що входять до складу Асоціації, для обміну досвідом та нетворкінгу.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button