fbpx

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ПРИЧЕПІВ 02.10.2014

Компанія «Д ЛАЙТ» виводить на ринок вантажних перевезень України повний модельний ряд причепів до вантажних автомобілів. У модельному ряді шасі причепів вже налічується дванадцять різновидів: на дві та три вісі, одно та двохошиновочні, на ресорній та пневмо підвісці, з системами ABS та EBS, від 8 до 30 тон вантажної місткості.

Основна характеристика причепів це – європейська якість українського виробництва! Такого результату спеціалісти нашого заводу досягли завдяки використанню новітніх європейських розробок й досягнень у виробництві комплектуючих підвіски та гальмівних систем поєднавши їх з міцною сталевою рамою, яка розроблена конструкторами підприємства. Завдяки міцності конструкції та надійності елементів шасі причепів виробництва «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» широко використовуються для монтажу на них різноманітних надбудов: лісовозних та сортиментовозних площадок, кузовів бортових та самоскидів, цистерн та ємностей, контейнеровозних та зерновозних, маніпуляторів та МПР. Звичайно можна придбати вживаний причеп з Європи, посилити та відновити його, але все одно новий з нього не вийде, а от вартість буде порівняно велика. Тому більшість покупців та офіційних виробників надбудов віддає перевагу новим причепам нашого виробництва. Користувачі нашої техніки впевнені, що усі причепи виробляються та комплектуються під потреби замовника, в кожному випадку проводиться розрахунок розподілу навантажень на вісь, не використовується жодної вживаної деталі, надається гарантія, є сервісна служба та склад запасних частин, видається пакет документів на транспортний засіб, та податкова накладна з ПДВ від повної вартості. Наші причепи перевозять вантажі нашими дорогами.

З усіх питань звертайтеся до комерційного відділу Д ЛАЙТ.

Ми використовуємо файли cookie відповідно до нашої Політики щодо використання файлів cookie щоб зробити ваш досвід кращим.

Call Now Button